• Home
 • Jak obliczyć swoją aurę?

Jak obliczyć swoją aurę?

Marek Kovalsky. Ekspert od mebli
Zapytaj nas!

Jak obliczyć swoją aurę?

Liczbę drogi życia obliczamy, dodając poszczególne elementy pełnej daty urodzenia danej osoby. Załóżmy, że chcemy obliczyć kolor aury kogoś, kto się urodził 21.01.1957 roku. Dodajemy te liczby: 2+1+1+1+9+5+7=26. Redukujemy wynik do jednej cyfry 2+6=8.

Jak sprawdzić jaką ma się aurę?

Za plecami ustaw zapaloną lampę. Usiądź wygodnie i wejdź w medytację albo chociaż głęboki relaks. Złącz palce wskazujące i przyglądaj się im przez około 10 sekund, a następnie powoli odsuń je od siebie. Powinnaś/powinieneś zauważyć cienką, niemal niewidoczną nić energii, która łączy oddalające się od siebie palce.

Co oznacza różowa aura?

Mimo niewinnego wyglądu, różowa aura człowieka określa wszelkie przejawy miłości i uczuć pozornie czystych i pozytywnych dla innych. Dlatego jest możliwe napotkanie kombinacji różu z ciemnymi barwami np. róż + ciemna zieleń = zazdrość z miłości, a ciemny róż + szary da nam przygniatającą nas miłość.

Co oznacza niebieski kolor aury?

Aura niebieska Najczęściej niebieską aurę posiadają nauczyciele, aktywiści – osoby, które pchają świat do przodu i którym zależy na ogólnym rozwoju.

Co oznacza żółty kolor aury?

Kolor żółty - odcień żółci od zawsze oznaczał intelekt. Nie inaczej jest w przypadku aury. Jeśli odcień ten staje się matowy, wówczas oznacza to skupienie na ziemskich sprawach. W momencie, kiedy zaczyna on przechodzić w złoto, wówczas oznacza to, że nasz umysł się rozwija.

Jak wyczuć swoją energię?

Bardzo korzystne będzie wykonywanie krótkich ćwiczeń relaksacyjnych. Daj sobie kilka chwil, zamknij oczy i oddychaj głęboko, aż z przepony. Skoncentruj się na każdej części swego ciała, poczynając od stóp. Przesyłaj mentalnie ciepło i uczucie odprężenia do każdego obszaru ciała.

Czy kolor aury może się zmienić?

Oczywiście już po przyjściu na świat, czy właściwie nawet i przed nim, mamy skłonność do konkretnego koloru aury. Większość ludzi ma pewien kolor aury przez całe swoje życie. Jest to podstawowy kolor aury. Jego odcienie mogą ulegać zamianą w zależności od nastroju, kondycji, emocji, a nawet diety, czy zażywania leków.

Czy przedmioty mają aurę?

Otacza każde ciało: ludzkie i zwierzęce. Mają ją też rośliny, skały, minerały, piasek, ogień... A nawet przedmioty, które stworzyli ludzie. Bo wszystko, co „buduje” świat, wytwarza jakąś energię, czyli aurę.

Kto widzi aurę?

Częstotliwość elektromagnetyczna aury jest wyczuwalna przez innych ludzi i promieniuje na swój unikalny sposób. Znajomi, którzy dobrze czują się w swoim towarzystwie i rozumieją się na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym, mają aury o podobnej częstotliwości, które rezonują ze sobą.

Jak można oczyścić swoją aurę?

Jest wiele rzeczy, których dym działa oczyszczająco, np: biała szałwia, drewno paolo santo, kadzidełka, itp. Solne kąpiele – sól ma bardzo silne działanie oczyszczające zarówno na nasze ciało jak i aurę. Zanurzenie się w ciepłej wodzie z solą morską jest korzystne dla skóry i pomaga usunąć negatywną energię.

Co to czerwona aura?

Czerwona aura Zaradność to zdecydowanie słowo, które Cię określa i zdecydowanie potrafisz wcielać w życie swoje zaplanowane pomysły. Mówi się również, że czerwony kolor aury stanowi dobrą podstawę do rozwoju duchowego i budowania szczęśliwego życia.

Na czym polega aura?

Aura (łac. „wyziew, para, podmuch” z gr. „podmuch, wiaterek, bryza”) - zjawisko polegające na obserwacji niematerialnych kolorów oraz kształtów otaczających ludzi i przedmioty.

Co oznacza kolor niebieski?

Błękit jest kolorem firmamentu, dlatego też jest symbolem nieba. W starożytności uważano, że sklepienie niebieskie jest nieruchome, mocno osadzone na swych fundamentach, dlatego błękit jest też symbolem trwania, stałości i wierności.

Co kolor mówi o człowieku?

Warto również wspomnieć o badaniach naukowych, w wyniku których dowiedziono, że kolory pozytywnie odbierane przez mężczyzn to niebieski, czerwony i zielony, natomiast u kobiet pozytywne emocje budzą biały, niebieski i czerwony.

Jakie znaczenie ma kolor czerwony?

Czerwień we wszystkich kulturach wiązała się z pojęciem sił życiowych, ognia, krwi, wojny, namiętności i płodności. Jest to kolor o tyle "ziemski", o ile błękit jest "transcendentalny". Z czerwoną barwą łączono zarówno pojęcie eros, jak i caritas. Symbolika średniowiecza zwracała uwagę na odcień czerwieni.

Co oznaczają poszczególne kolory aury?

Kolory aury odnoszą się do naszego stanu ducha, umysłu i ciała. Zawsze powinny być jasne i dość wyraziste, ponieważ wówczas wiemy, że nasze samopoczucie jest dobre. Im ciemniejsze są dane kolory, tym bardziej oznacza to, że z naszym stanem zdrowia nie jest tak dobrze, jakbyśmy tego chcieli.

Co to znaczy mieć aurę?

Aura człowieka jest czymś, co od dawna fascynuje ludzkość. Część osób uważa, że widzenie jej pozwala określić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość danego człowieka. Z naukowego punktu widzenia aura jest z kolei jedynie polem energetycznym, które emituje ludzki organizm. Każdy jest w stanie nauczyć się widzieć aurę.

Co to jest słowo aura?

Aura (łac. „wyziew, para, podmuch” z gr. „podmuch, wiaterek, bryza”) - zjawisko polegające na obserwacji niematerialnych kolorów oraz kształtów otaczających ludzi i przedmioty.

Czy dom może mieć zla energię?

Wieczne sprzeczki pomiędzy domownikami, awantury i kłótnie są jednym z podstawowych objawów, które świadczą o negatywnej energii w domu. Alarmujące są zwłaszcza sytuacje, w których kłócisz się jedynie ze współlokatorami.

Jak zwiększyć energię Chi?

– Żeby energia harmonijnie krążyła w ciele i dobrze nam służyła, warto łączyć dwie formy ruchu: mocniejszą, nastawioną na wzmacnianie mięśni, i delikatniejszą, skoncentrowaną na narządach wewnętrznych – radzi Becker.

Jak rozpoznac wysokie wibracje?

Wysokie wibracje nazywamy często subtelnymi. Od osoby w wysokich wibracjach „bije” światło, mówi się, że „świeci”. Jest to jasna, czysta energia, odczuwalna jako radość i szczęście. Natomiast osoby w niskich wibracjach otacza ciężka, ciemna energia, odczuwalna jako przytłoczenie i przygnębienie.

Jak zmienić swoją aurę?

Tak, jak mydło poradzi sobie z nieczystościami ciała, tak woda jako nośnik energii pomoże oczyścić naszą aurę. Podczas spłukiwania się wizualizuj, że woda, która obmywa Twoje ciało składa się z cząstek energii, które z każdą chwilą oczyszczają Twoje ciało energetyczne.

Co oznacza fioletowa aura?

Fioletowa aura – nadzwyczajny odcień pola energetycznego, kolor uzdrowienia i oczyszczenia. W wielu systemach wierzeń fioletowy jest kolorem oczyszczenia i uzdrowienia, symbolizuje kreatywność oraz oświecenie. Fiolet w polu aurycznym oznacza osobę, która jest wysoce intuicyjna, świadoma duchowo i mentalnie pewna siebie ...

Jakie znaczenie ma kolor czerwony?

Czerwień we wszystkich kulturach wiązała się z pojęciem sił życiowych, ognia, krwi, wojny, namiętności i płodności. Jest to kolor o tyle "ziemski", o ile błękit jest "transcendentalny". Z czerwoną barwą łączono zarówno pojęcie eros, jak i caritas. Symbolika średniowiecza zwracała uwagę na odcień czerwieni.

Czy można widziec aurę?

Każdy jest w stanie nauczyć się widzieć aurę. Nie trzeba stosować do tego specjalnych sprzętów ani posiadać magicznych zdolności - wystarczy opanować pewne umiejętności, wykonując proste ćwiczenia. Sprawdź, jaki wpływ na codzienne życie ma aura człowieka oraz jak interpretować jej kolory.

Jak oczyścić biżuterię ze złej energii?

Jak oczyścić starą biżuterię z energii poprzednich właścicieli? ☛ Podczas ubywającego Księżyca zapal kadzidło, a następnie wyczyść biżuterię środkami do tego przeznaczonymi i wypoleruj bawełnianą ściereczką. Na koniec włóż klejnoty do woreczka z solą.

Poniżej znajdziecie dwa ciekawe artykuły na podobny temat 👇

Jaki kolor pasuje do czarnego ubrania?

Jak sprawdzić jaką ma się Aure?

Masz dość szukania wideo na swoje pytanie?

Odpowiedź wideo poniżej 👇

Czy nasze odpowiedzi były pomocne?

Tak Nie

Bardzo dziękujemy za opinie!

Masz więcej pytań? Złóż wniosek!

FAQ na ostatni dzień

 • Jak pozbyć się tłuszczu z szafek?
 • Ocet to jeden z najpopularniejszych sposobów na usunięcie warstwy tłuszczu z szafek kuchennych czy też blatów. Dla ułatwienia warto przelać go od butelki ze spryskiwaczem (np. takiej po płynie do szyb), spryskać wszystkie brudne miejsca na szafkach i blatach i odczekać od kilku do kilkunastu minut.Czym zmyć tłuszcz z szafek? Sodę podobnie jak ocet możesz użyć do czyszczenia mebli bezpośrednio. Wys...


 • Czym myć Polki w kuchni?
 • Do mycia używaj miękkiej ściereczki (np. z mikrofibry). Gąbki, druciaki czy szorstkie szmatki mogą doprowadzić do zarysowania szafek, zwłaszcza tych lakierowanych na wysoki połysk. Ściereczkę zanurz w roztworze płynu do naczyń i porządnie wyciśnij.Czym najlepiej umyć szafki w kuchni? Ocet to jeden z najpopularniejszych sposobów na usunięcie warstwy tłuszczu z szafek kuchennych czy też blatów. Dla...


 • Jaka podłoga do szarej kuchni?
 • Wybieramy podłogę do szarej kuchni Począwszy od wysokiej jakości paneli podłogowych imitujących drewno poprzez płytki imitujące beton, starą podłogę niczym w domu babci, a także te drewnopochodne. Dobrze sprawdzi się również gres czy zyskujący na popularności beton architektoniczny.Co pasuje do szarej kuchni? Z powodzeniem połączyć można go na przykład z błękitem. Takie nieco chłodne zestawienie k...


 • Jak rozjaśnić szare kuchnię?
 • Do tego warto zastosować srebrne AGD na wysoki połysk. To również sprawi, że kuchni wyda się przestronniejsza. Aby dodatkowo otworzyć i powiększyć wnętrze warto też zastosować odpowiednie oświetlenie mebli kuchennych. Ledy podszafkowe pomogą oświetlić przestrzeń roboczą i rozjaśnić wnętrze.Czy szare kuchnię są modne? To jeden z najmodniejszych kolorów w aranżacji wnętrz i hit ostatnich sezonów. Je...


 • Jakie drewno do szarej kuchni?
 • Popularnym wyborem jest kolor naturalnego dębu, ale nie tylko on zdobi szarą kuchnię. Orzechowe, jesionowe, brzozowe blaty kuchenne czy dodatki również wnoszą do kuchni mnóstwo stylu. Ważne jest, by umiejętnie połączyć wybrany odcień szarości i drewna z innymi materiałami lub kolorami.Jakie meble do szarej podłogi w kuchni? Ciekawym pomysłem w pomieszczeniu kuchennym będzie również szara podłoga w...


 • Co postawić na szafkach w kuchni?
 • Górne szafki wiszące sprawdzą się najlepiej do przechowywania kawy, herbaty oraz szklanek i kubków. W tej części zabudowy kuchennej najlepiej przechowywać rzeczy, z których korzystamy najczęściej. W wiszących szafkach kuchennych pomieszczą się także niewielkie naczynia, np.Co między szafkami w kuchni tanio? Najtańszym wariantem będzie szkło zbrojone, jednak lepiej postawić na szkło hartowane, któr...


 • Jaki kolor ścian pasuje do szarych mebli kuchennych?
 • Jeśli szare meble mają znaleźć się właśnie w takim pomieszczeniu, dobrze jest postawić je na tle białych ścian, na których dobrze jest powiesić dużo luster. Ciekawym rozwiązaniem będzie też pomalowanie jeden ze ścian na kolor fuksji, turkusu lub fioletu.Jaki kolor ścian do szarych mebli kuchennych? Kolory ścian pasujące do szarych mebli kuchennych Wybierz jasne odcienie beżu, takie jak piaskowy cz...


 • Jaka podłoga do szarych mebli w kuchni?
 • Warto przy tym pamiętać o podążaniu zbliżonymi barwami, wybierając chłodne odcienie podłóg dla takich też mebli. Często widoczne w stylu nowoczesnym ciemne oraz szare meble dobrze łączą się z jasnymi szarymi podłogami, np. takimi, jak Dąb Vigo oraz Dąb Polarny.Co pasuje do szarej kuchni? Z powodzeniem połączyć można go na przykład z błękitem. Takie nieco chłodne zestawienie kolorystyczne skuteczni...


Komentarze

Zostaw komentarz

<
Napisz do nas